КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Головна » 2019 » Сентябрь » 06

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації надав інформацію Поважної Ради Національної експертної комісії Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» щодо проведення традиційних урочистостей з нагоди відзначення найкращих українських та зарубіжних медиків у день Святого великомученика Пантелеймона.

Переможцем регіонального відбору Відзнаки «Медаль Святого Пантелеймона» стала у номінації: ... Читать дальше »

Переглядів: 351 | Додав: cgb_dzer | Дата: 06.09.2019 | Коментарі (0)

Адміністрація КНП «Центральна міська лікарня» висловлює подяку благодійній організації «Міжнародний благодійний фонд «Руки друзів», в особі керівника Черногора Станіслава Анатолійовича, за співпрацю та надання гуманітарної допомоги: набір для інституціональної гігієни в кількості 21 шт., що дозволить поліпшити умови перебування пацієнтів в стаціонарних відділеннях.

Переглядів: 342 | Додав: cgb_dzer | Дата: 06.09.2019 | Коментарі (0)